Tipy na Vianočné darčeky, ktoré potešia každého
Bieberovci sa stali rodiÄŤmi
204
Hollywood, čo ukrývaš?
136
Justin Bieber je opäť ťažší!
32
Čo nového u kráľoviča a spol. s.r.o.?
33

Christina Ricci a jej tetovania

pridal admin 22.2.2008 o 1:18


Christina Ricci

Mali sme tu tetovanie Scarlett Johansson a zhodou okolností odhalila aj Christina Ricci (28) na premiére svojho nového filmu Penelope kúsok z jej tetovania vrabca na prsiach. Ten síce nevyzerá ako nažehlovačka z Brava, ale nápadne sa podobá na Holubicu mieru, ktorú som kreslil na výtvarnej na prvom stupni.

Okrem vtáka na ceckoch (ehm) má ale ešte ďalšie tetovania: vílu na pravom zápästí, modliace sa ruky na ľavom boku (toto tetovanie bol pôvodne netopier), kyticu kvetov hrachoru na bedrách, slová „Move or Bleed“ na rebrách na ľavej strane, meno „Jack“ na pravom stehne (meno bývalého domáceho zvieratka), morskú pannu na ľavom členku a na chrbte pri pravej lopatke leva Aslana. Toho z Narnie. Ako inšpiráciu cituje jej obľúbenú detskú knihu, Lev, šatník a čarodejnica, ktorá je jednou z mála nevinne detských spomienok na problémové dospievanie detskej hollywoodskej hviezdy:

„Je to symbol môjho pekelného detstva. Ako teenagerka som to mala ťažké a bola som obmedzovaná a keď som potom dosiahla osemnástku, unikla som. Ako Aslan som bola aj ja konečne volná.“

No a ako sa hovorí, kamión fotiek Christiny a jej tetovaní nájdete v pokračovaní. Vrátane priameho pohľadu na čelné reflektory.

Ďalšie tetovania celebrít: Eva Longoria, Rihanna, Megan Fox, Victoria Beckham.

Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci

Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci
Christina Ricci

Pablo Picasso – Holubica mieru:

Christina Ricci



Zaradené pod: Celebrity, Christina Ricci




Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
0102
icon
ADA
   15.9.2013 22:23
vyzera super
REAGOVAŤ
icon
KAMOSSKA
   9.8.2010 11:50
Tie jazvy má preto, lebo si urobila REDUKCIU pŕs (ak to niekto nevie je to zmenšenie prsníkov – vyrežú vám bradavku, zmenšia prsník a prišijú vám naspäť bradavku, preto má odspodu prsníka až k bradavke jazvu). Mala veľké prsia tak si ich dala proste zmenšiť a nie ZVÄČŠIŤ.
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   4.9.2008 18:46
tetovania su pekne, ale toto je priiiiiiiiiilis vela tetovani
REAGOVAŤ
icon
WANDA
   25.2.2008 9:01
sa tvari ako skareda zena, ktora kazdeho chce presvedcit, ze je pekna…a kupodivu sa jej to celkom aj dari
REAGOVAŤ
icon
MERISANCH
   24.2.2008 10:16
..je z nej krasna zena,ale chyba mi to caro,ktore mala…ked bola skor „temnejsieho“ charakteru…
REAGOVAŤ
icon
ZUZANA 591
   23.2.2008 23:21
je divnaaaaaaaaaaaaaaa
REAGOVAŤ
icon
KRAVING
   23.2.2008 22:20
to je definitivum skaredosti z tetovania .
REAGOVAŤ
icon
DIEN
   23.2.2008 21:23
Christina Ricci je 1.) pekná 2.) talentovaná 3.) prehnane potetovaná ??
REAGOVAŤ
icon
LUKKY
   23.2.2008 18:37
ma presunute bradavky vysie, z toho su tie jazvy aby opticky nepadali ??
REAGOVAŤ
icon
LL
   23.2.2008 10:23
nieco s tymi prsiami ma….su tam jazvy pod bradavkami to mi hned udrelo do oci…mohla si dat to tetovanie aby islo presne cez tu jazvu aspon na jednom prsniku by to nebolo vidno…silikony nema….aspon tie prsia na to nevyzeraju…mozno ich mala zmensovane…alebo nieco ine…to by vedel povedat plasticky chirurg co vsetko sa da urobit…su to vobec naozaj jej prsia? nerozumiem preco by herecka ukazovala svoje prsia ak na nich vidno tie jazvy… a este jedna vec preco si neda odstranit tu nechutnu bradavicu medzi prsiami….ved to urobia na pockanie….ach jo
REAGOVAŤ
icon
KAČENKA
   22.2.2008 23:41
ona je podľa mňa pekná…tak zvláštne pekná…tak…strašidelne pekná =D
REAGOVAŤ
icon
DASHKA
   22.2.2008 23:08
Nenudia ju uz tie saty?Rada si ich poziciam nastalo ??
REAGOVAŤ
icon
KETRIN
   22.2.2008 22:03
ta ofina je dost zle ostrihana…. a tiez ju ako heeerecku nemusim…
REAGOVAŤ
icon
TOM
   22.2.2008 15:43
Cojaaaaa viem, nic moc teda. Este aj tie nevkusne jazvy na ceckoch…
REAGOVAŤ
icon
SIMMY
   22.2.2008 15:14
jej novy uces jej velmi zlapsil vzhlad a mapeknui postavu
REAGOVAŤ
icon
AINEX
   22.2.2008 14:48
jeeeeeeeeeeeeeeeej,dik,som sa zabavila,dnes ma decka len rozčuluju
REAGOVAŤ
icon
ADMIN
   22.2.2008 14:45
Tetovania mozete posielat. ?? A Christina si pred rokmi dala prsia zmensit. Ak by to niekoho zaujimalo, tu je clanok o tejto procedure: Link.
REAGOVAŤ
icon
TINKA
   22.2.2008 14:45
ty kokso, ona ma na sebe celu zoo.. ale pekna..aj ked nie tak pekna jak adminova holubica:)))
REAGOVAŤ
icon
LINDY
   22.2.2008 14:27
odkedy ma inu farbu vlasov, vyzera celkom dobre
REAGOVAŤ
icon
KUKA
   22.2.2008 13:34
myslim si, ze toto nam chcela dvojnasobna seximamicka s obrovskymi vnadami odkazat https://www.youtube.c... ...h?v=-9zjbDDHxxs
REAGOVAŤ
icon
TOMASO
   22.2.2008 13:29
ale tie pohlady co tam vrha, normalne sa citim zneuzity …
REAGOVAŤ
icon
KUKA
   22.2.2008 13:28
fotku a vysku
REAGOVAŤ
icon
KASTAN
   22.2.2008 13:22
no ja uz si dam asi na vtaka vytetovat nejaku kotvu co ma potiahne dolu alebo rad zakotvim v nejakom „pristave lasky“ a moze mat na sebe aj holubicu aj neviem co… ??
REAGOVAŤ
icon
JAAJ
   22.2.2008 12:59
a
REAGOVAŤ
icon
AINEX
   22.2.2008 12:31
tak sme potom asi uplne blbe,ale ja napríklad doteraz neviem zaradiť prsa Britney Spears,raz vyzeraju silikonovo a raz nie,nie vždy je to tak jasne ako u Pamely…ale co sa tu rozkecavam,mne sa najviac pačia moje prave pevne stvorky(a to mam 50 kilov aj s čižmami a dve odkojene deťurence)peace
REAGOVAŤ
icon
NINUŠKA
   22.2.2008 12:31
je to strašné…mohlo to vyzerať aspoň krajšie
REAGOVAŤ
icon
FESI.FESNA
   22.2.2008 12:28
podla mna vsetky tie tetovania su otrasne ale zrejme pre nu nieco infantilne znazornuju, co je pochopitelne pri tom jej rozmrdanom detstve a dospievani..
REAGOVAŤ
icon
LARA
   22.2.2008 12:21
mne sa pacila najviac v tom filme s Justinom len neviem ako sa to vola a tu vyzera tiez dobre a sa mi nepaci ten lev co ma na pleci ci kde to si mohla odpustit ?? a ta holubica nooo co ja viem esteze ma take velke kozy ??
REAGOVAŤ
icon
MICKA
   22.2.2008 11:11
Jasne ze ma s ceckami nieco robene, nikto nema obojstranne jazvy pod bradavkou len tak..Mozno je ich zmensovali, alebo ja neviem co..
REAGOVAŤ
icon
DRINA
   22.2.2008 11:08
tie tetovania vypadajú strašne lacne. a ftáka na cecku…. to nemá význam, keby ho mala niekde nižšie, to by význam malo…
REAGOVAŤ
icon
WANDA
   22.2.2008 11:00
hej slecna, ja som nepovedala, ze ma silikony, ale ze ma plastiku prs..to je rozdiel.. a dokazom, ze tu plastiku prs ma su prave tie jazvy.. tolko kratka exkurzia do svete estetickej chirurgie.
REAGOVAŤ
icon
LYDUSH
   22.2.2008 10:34
ale som sa nascrollovala kym som dosla nakoniec… :))
REAGOVAŤ
icon
KUKA
   22.2.2008 10:27
tak ja by som si potom aj nakreslila nejake, bude sa to ratat? ??
REAGOVAŤ
icon
NIKA
   22.2.2008 9:45
boze kolko obrazkov, som myslela, ze ani na koniec nedojdem…inac konecne vyzera bohovsky
REAGOVAŤ
icon
BRMBOLEC
   22.2.2008 9:17
ja mam ovela, ovela krajsie!!! 4 admin: pome urobit sutaz o najkrajsie tetovanie prispievatelov na pikoskaaach, pjosiiiim!!! ?? (pripadne aj autorov, ak nejakymi disponuju… :D)
REAGOVAŤ
icon
SLECNA
   22.2.2008 8:50
Christina je strasne zlata; aj s tetovackami, dokonca aj s vlasmi odtiena ocikanej slamy, ktorym kadernici z nevysvetlitelnych pricin zhovaduju najcharizmatickejsie hollywoodske tmavovlasky. 2wanda a podobni: Videli ste niekedy prirodzene cecky a cecky vypchate silikonmi?? Myslela som, ze s rozoznavanim maju problemy len chlapi… ale ved pockaj; ked ti raz narastu vlastne, mozno postrehnes, ze je medzi tym trochu rozdiel.
REAGOVAŤ
icon
MNEMOSIS
   22.2.2008 8:39
aká je zlatučká…Christinu ja veru môžem a Penelope chcem určite vidieť
REAGOVAŤ
icon
AINEX
   22.2.2008 8:30
píííííííííííííš komentáre,please!!!!!!!!!Ale v tomto prípade,by to boli asi len tvoje oblubené ceckýýýýýýýýýýýýýýý.Christina je kočica mačica…a asi nema silikony,takže žiadny Plastikon,alebo ma?!
REAGOVAŤ
icon
AKIK
   22.2.2008 8:30
tie saty su uzasjne
REAGOVAŤ
icon
LAGIE
   22.2.2008 8:16
ale ako pekne vypina hrud, aby jej boli prsicka vidiet ?? nato ze je taka chuda ma prsia akurat, ja mam taku istu soso medzi prsiami ako ona ?? a tie tetovania no co uz ??
REAGOVAŤ
01 02
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk