Scarlett Johansson na sobotu

pridal zoe 2.3.2013 o 10:09


Lebo mne sa Scarlett ľúbi. Je sexy. Nie je to umelo vygenerovaná tuctová hollywoodska kráska bez štipky talentu, ktorá, keď náhodou dostane veľkú rolu, tak je z toho taký veľký fail ako keď dajú Superstar moderovať tej genericky upravenej blondíne z Čiech a tomu týpkovi z telerána. Vážne? Juraško? Vážne?!

Napriek tomu, že sa mi Scarlett ľúbi, som pevne presvedčená o tom, že by mala svoje plány spievať v čisto dievčenskej skupine a rozbehnúť tak svoju spevácku kariéru, zahrabať hlboko. Hlboko! Lebo žena nevie spievať. Počula som. Stačilo mi. Radšej nech sa venuje tomu, v čom je dobrá. Scarlett je častou tvárou kampaní, ktoré si vyžadujú riadnu dávku sexepílu. Najnovšie nafotila kampaň pre make-up od Dolce & Gabbana.

Práve vďaka jej sexepílu a klasickému hollywoodskému looku si ju Dolce & Gabbana uchmatlo do všetkých kampaní na kozmetické výrobky.

Scarlett tiež najnovšie debutuje na Broadway v divadelnej hre Mačka na rozpálenej plechovej streche. Scarlett hrá, samozrejme, Maggie a so svojim hereckým kolegom Benjaminom Walkeron propagovali hru aj vo februárovom vydaní časopisu Vogue.

Scarlett v divadelnej hre a po jej premiére.







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk