Tipy na Vianočné darčeky, ktoré potešia každého
Bieberovci sa stali rodiÄŤmi
205
Hollywood, čo ukrývaš?
136
Justin Bieber je opäť ťažší!
32
Čo nového u kráľoviča a spol. s.r.o.?
33

V (kom) čom býva Jeremy Renner?

pridal sugar 11.2.2013 o 10:08


No maringotka to nebude…

 

Je teplý, nie je teplý, je teplý…

Jeremy Renner (42) je taký zvláštny týpek. Slávu spoznal na herca, ktorý sa pohyboval vo svete filmu od svojej dvadsiatky (navyše sa narodil v Californii!), až prekvapivo neskoro. Na výslnie ho dostala až úloha mierne kamikadze a mišuge vojaka vo filme The Hurt Locker. Ten získal na Oscaroch v roku 2009 až šesť cien. Keďže je to film o amerických vojakoch hrdo a dramaticky umierajúcich vo vojne v Iraku, v USA si vyslúžil mimoriadnu pozornosť a možno ho aj učitelia na hodinách dejepisu púšťajú žiakom. Ktovie. Aj ja by som nakrútila film: „Nehľadáme teroristov, ale vrtné polia, vy tupí idioti“. Ale asi by som zaň Oscara nedostala. Možno guľku do hlavy.

Jeremy si sošku síce domov nedoniesol, ale odvtedy je oňho enormný záujem. V krátkych časových intervaloch hral v  Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011), Avengeroch a dokonca nahradil Matta Damona sťa agenta Bourna v  The Bourne Legacy (2012). Zdá sa, že bez Jeremyho sa už žiaden režisér akčnej story nezaobíde. So slávou prichádzajú okrem peňazí aj ženské, len tie pri ňom akosi nevidieť. Vlastne nikdy ani nebolo. Všelikade sa hovorí, že je gay a dievčatá, asi je to pravda. Musíte byť silné! Za jeho heterosexualitu nehovorí ani fakt, že… hlboký nádych… sa dlho živil ako… maskér!!! Takže by vás vedel pekne namaľovať, ale nie pomilovať. Tiež sa živí ako „prerábač“ domov. Kúpi vilu, ako napríklad túto dole, za 7 miliónov, nejaký čas v nej býva, prerobí ju a ponúkne za 25 melónov. Takto predal už asi 15 domov.  Takže maskér a dizajnér. Gay! Gay! Gay!!!!

PS: Jediná žena, o ktorej sa kedy s ním v súvislosti hovorilo je istá modelka, ktorá s ním má údajne čakať dieťa. Nič nie je potvrdené, ale novinári s tým prišli v januári. Jeremmy sa s ňou moc neukazoval a ona odrazu otehotnela. Zázrak! Možno sa chce Jeremy stať otcom, ako iný gejovia, tak sa s modeločkou dohodol. Výhodné pre obe strany.

 

Toto tu si môžete kúpiť za 25 melónov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
NIN
   13.2.2013 23:00
wow, to je tusim prvy celebritny dom, co sa mi fakt paci. aj ked pri niektorych izbach som mala problem identifikovat, na co sluzia. ?? ten biely satnik vyzera na prvy pohlad ako kuchyna, a s kupelnou som tiez mala problem. ??
REAGOVAŤ
icon
DC
   12.2.2013 18:28
ten dom je taky moc californsky/hollywoodsky. Strasne pompezny, peplnene izby atd. Mimochodom drevo a drevenne oblozenie do kupelne, no neviem neviem. Mohli by sa konecne naucit ze menej je viac a robit z obycajnej vily Versailles proste nie je spravna cesta. A co sa tyka orientacie, comu sa divite ? Pri dnesnych zenach je to skor vyhra, nehovoriac ze samotne zeny nevedia co chcu.
REAGOVAŤ
icon
MIRAGIA
   12.2.2013 14:42
Už nežije (v registrovanom partnerstve) s Ericom Milleganom? A bytostne potrebujem takúto kuchyňu.
REAGOVAŤ
icon
MICI
   12.2.2013 12:32
fuu, malokedy su tie celebritne domy taketo……… umrem z toho domu ?? to asi fakt robili profíci, že Paris
REAGOVAŤ
icon
ELIZA
   11.2.2013 19:10
možno, že je gay, ale nedá sa poprieť, že má slabosť pre Scarlett Johansson ?? to keď ich človek spolu vidí, hneď je všetko jasné.. ale vraj sú len “ najlepší priatelia „
REAGOVAŤ
icon
OBYCAJNA OPICA
   11.2.2013 18:42
Tak ten je teply jak gamatka!
REAGOVAŤ
icon
ISUZU
   11.2.2013 16:28
chcem taky dom!! ?? ale ak je fakt gay, tak skoda…Ja mam momentalne tiez podobneho oblubeneho herca, o ktoreho sa vazne obavam…a to by ma fakt dorazilo, keby to tak nakoniec bolo…Veelka skoda by to bola, Richard Armitage, 41 rokov a tiez ani chyru ani slychu o nejakej zenskej aspon v okruhu par kilometrov. Aj ked pri natacani Hobbita trcal na Novom Zelande skoro 2 roky a spoluherci boli len chlapi, tak to ho moze ospravedlnit, ci? Alebo nepotrebuje striedat modelky ako Caprik a ma charakter, tym sa utesujem ??
REAGOVAŤ
icon
DIXINKA
   11.2.2013 16:21
krásny sims baráčik
REAGOVAŤ
icon
LEJLA
   11.2.2013 15:52
strasne ale strasne ho milujem ??
REAGOVAŤ
icon
RACHEL
   11.2.2013 15:35
za ten dom by som sa s nim „dohodla“ aj ja ??
REAGOVAŤ
icon
GISELLE
   11.2.2013 15:24
ale kde, Jeremy nemoze byt gay!
REAGOVAŤ
icon
MINA
   11.2.2013 15:08
Krásny dom, a ten šatník, a tá kuchyňa, a tá vstupná brána!!! Slintám. Ja ho vôbec nepoznám.
REAGOVAŤ
icon
CELEBUZZ
   11.2.2013 14:36
andy a ty na akom sídlisku bývaš, ten dom je prekrásny, na to nemáš ani vo sne, žiaden gýč
REAGOVAŤ
icon
RUZOVY ZAJACIK
   11.2.2013 14:15
no to domace kino nic moc, ja keby ze som celebritka, tak mam original nefalsovane obrovske mega kino ??
REAGOVAŤ
icon
ANDY
   11.2.2013 13:22
otrasoidný dom mimochodom grammar nazi says: iní gayovia!
REAGOVAŤ
icon
ANONYMOUS
   11.2.2013 13:19
jasne že býva, veď mu tam beží Casino Royale v kine! ?? ??
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   11.2.2013 11:59
býva niekto v tom dome ? takto obývaný dom určite nevyzerá
REAGOVAŤ
icon
PABLO
   11.2.2013 11:36
inak – na piatej fotke – vo vyrabovanej „prezliekárni“ visí niečo osamotené čipkované.. práve ma kolegyňa poučila, že to je NEGLIŽÉ.. wow – to je slovo! ?? ..teraz už len zistiť, či negližé po večeroch nosil na sebe Jeremmy a pospevoval si „Sme také aké sme“ ..alebo či ho tam ponechala imaginárna (?) kamoška.. ..hmm, a teď – babo raď..
REAGOVAŤ
icon
ANONYMOUS
   11.2.2013 11:30
posledná fotka domu…nádhera!!!…celý dom je krásny, síce trošku amerického gýču sa tam objaví, ale naozaj vydarený
REAGOVAŤ
icon
SYLARKA
   11.2.2013 11:28
v tej telke, to je Bond? James Bond? ??
REAGOVAŤ
icon
MIŠIČ-KA
   11.2.2013 11:17
wow ten dom ??
REAGOVAŤ
icon
DAPHNE
   11.2.2013 10:42
Ako chlap sa mi nepáči, ako herca ho milujem. Najlepší bol podľa mňa v The town. Tomu, čo predviedol po boku Bena Afflecka, sa hovorí perfektný výkon, bol dokonca lepší ako sám Ben, ktorého zbožnujem a ktorý film zrežíroval a tiež napísal scenár. Teším sa na dalšie Jeremyho filmy. ??
REAGOVAŤ
icon
BLABLA
   11.2.2013 10:35
vrcholne nesympatický chlap!…bleahw
REAGOVAŤ
icon
VULGAR
   11.2.2013 10:22
moja kamoska ma s nim fotku ! ?? a neviem preco to spominam, asi sa len chvalim cudzim perim.
REAGOVAŤ
icon
HUMMINGBIRD
   11.2.2013 10:19
celkom pekne to prerobil,asi fakt bude gay
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk