Trochu sa prehni

pridal locco 21.9.2015 o 9:06


Nech ti vidno riť. Aby mohli naši čitatelia hádať.

Asi by to bol o trochu väčší škandál, keby tá riť patrila nejakému pánovi. No musím vás sklamať. Teraz vážne, keby náhodou niekto z vás tipoval Johna Travoltu, tak s tým niečo robte. Tieto dva kmíny patria modelke a herečke Care Delevingne. Ale ona je už dostatočne slávna, preto nie je odkázaná na takéto praktiky začínajúcich hviezdičiek. Ja som presvedčený o tom, že toto bolo dielo náhody a prstov večne pripraveného úchylného fotografa. Cara sa nepotrebuje prezentovať svojou zadnicou, veď aj tak je celý svet odvarený z jej charizmy a obočia. Ale stalo sa, a preto má ďalší úchyl o čom písať. Juchú.

Včera mal v Londýne premiéru film Pan. Len pre vysvetlenie, jedná sa o ďalšiu filmovú adaptáciu Petra Pana. Tvorcovia tohto filmu asi zámerne skrátili jeho názov, aby v tom náruživý divák nemal bordel. Lebo Petrov aj Panov je hneď niekoľko. Veď ten čarovný príbeh sami dobre poznáte. Keby nie, tak bežne do kina. Okrem Cary sa na červenom koberci zišli aj ďalšie filmové hviezdy. No jej útla riťka všetkých zatienila. Vzhľadom na jej menšie rozmery sa žiadna katastrofa nekonala. Keby sa takto prehla tehotná Kim Kardashian, tak by nastalo zatmenie a celú premiéru by museli presunúť na dobu neurčitú. Kiminu váhu by ani tá zábrana neudržala, a preto by bolo v prvej rade po jej páde hneď niekoľko mŕtvych. To by bolo asi lepšie promo pre tento film, lebo ľudia milujú tragédie. Aj ten kotlík medený.

Cara Delevingne je už veľká herečka, preto si zahrala aj v tomto filme

Aj feši Hugh Jackman je jednou z hviezd filmu

Toto je Rooney Mara. Tú možno nepoznáte, ale aj tá tam hrá

Garrett Hedlund. Táto neznáma tvár hrá kapitána Hooka

Modelka Suki Waterhouse vo filme síce nehrá, ale aspoň prišla ukázať cecky

Aj speváčka Lily Allen chcela byť za hviezdu. Alebo za marcipánový špic

Na záver pár spoločných. Ten šťastný chlapec sa volá Levi Miller. On hrá Petra Pana

Trailer



Zaradené pod: Cara Delevingne, Film, modelky, OMG!




Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
BLABLA
   25.9.2015 14:29
divné kombo..a Rooney pozná každý
REAGOVAŤ
icon
PELKA
   24.9.2015 9:19
cara vyzera jak zhulena
REAGOVAŤ
icon
LELA
   22.9.2015 11:20
Roney Mara je dobrá herečka a trailer vyzera tiez dobre
REAGOVAŤ
icon
FRFLANA
   22.9.2015 10:43
a ta rooney mara si obula topanky az pred prahom cerveneho koberca? ejkejej nikdy nepochopim, preco maju niekedy celebrity tak strasne moc prsty mimo obuv – snazia sa dostat na vyslnie aj oni?
REAGOVAŤ
icon
SUMAK
   21.9.2015 21:09
Rooney je trochu skaredsia sestra Kate Mara, ale ako bolo uz spomenute tak hrala napriklad v dracom tetovani ale aj v social networku.
REAGOVAŤ
icon
ME
   21.9.2015 20:34
dva kminy-perfektne prirovnanie
REAGOVAŤ
icon
YOLO
   21.9.2015 19:23
Tá Cara už bude všade !!do každej riti sa šturi !!
REAGOVAŤ
icon
ALEXALEX
   21.9.2015 15:27
Zdá sa mi to alebo Care poredlo obočko? Rooney ma veľmi zlý styling. BTW Suki Waterhouse a podobá na Suki Steakhouse
REAGOVAŤ
icon
GISELLE
   21.9.2015 14:01
Rooney hrala aj vo vybornom filme Vedlajsie ucinky ( Side Effects), odporucam pozriet. Hugh s tymito dvomi „krasavicami“ po boku nevyzera velmi vabne, skandal.
REAGOVAŤ
icon
OZRUTA
   21.9.2015 12:56
Áno, Cara hrá vílu.
REAGOVAŤ
icon
ADRIA
   21.9.2015 12:09
A co tam Cara hra? Mne by sa hodila na tu malu vilu… Tinkieeenieco
REAGOVAŤ
icon
JANKA
   21.9.2015 11:55
vazne, cely Loki ??
REAGOVAŤ
icon
LILLS
   21.9.2015 11:01
Suki prisla ukazat cecky a az na mieste zistila, ze cecky ostali doma v sufliku. ??
REAGOVAŤ
icon
SUNNY
   21.9.2015 10:59
Ten jej zadoček mi skôr pripomína s prepáčením dve vajcia.
REAGOVAŤ
icon
POPPY
   21.9.2015 10:49
cara je super,ale jej sestra poppy este viac ?? …/a k rooney-dufam,ze ste videli muzov,co nenavidia zeny alias dievca s tetovackou aj povodne-svedske/
REAGOVAŤ
icon
UCHOLAPKA
   21.9.2015 10:44
Rooney má čudné uši ??
REAGOVAŤ
icon
VEEE
   21.9.2015 10:20
Rooney je super herečka. a nechápem tú nechutne oblečenú modelku, čo sa tam pchala medzi hercov ??
REAGOVAŤ
icon
LOLA
   21.9.2015 10:08
Care sa poloúsmev teda nehodí. Áno,Rooney Maru poznáme ??
REAGOVAŤ
icon
OLALAA
   21.9.2015 9:30
Rooney Mara vyzera úplne ako dvojča Lokiho (Tom Hiddleston)!! :-O
REAGOVAŤ
icon
JANKA
   21.9.2015 9:22
Rooney pozname, ved to je „Baba s tetovackou“
REAGOVAŤ
icon
NENA111
   21.9.2015 9:12
Prvaaaa
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk