Riri a biela baletka

pridal locco 13.6.2015 o 12:20


Vitaj v klube Rihanniných údajných milencov, Karim. Asi nebudeš prvý ani posledný, keďže jej zoznam má viac strán ako zdravotná karta Rudolfa Schustera.

Už dlhšie sa špekuluje o mene ostatného milenca ohromne talentovanej speváčky Rihanny. Ani jeden z nich však oficiálne nepotvrdil ich spoločnú romantickú zápletku. Akýmsi nepriamym dôkazom by mohli byť fotky pochádzajúce spred podniku v Hollywoode. V útrobách populárneho klubu 1OAK strávili obaja istý časový úsek a neskôr sa obaja vytratili rôznymi východmi. Teraz by som mal využiť praktiku bulváru a odvolať sa na blízky zdroj a hneď by vám bolo jasné, že píšem pravdu o ich vzťahu. Bohužiaľ, nemám žiaden blízky zdroj. Skúsil som sa opýtať manky, či vie, kto je Rihanna. Naivne si myslela, že sa jedná o nového výrobcu dráteniek.

Ja vám aj napriek rôznym dohadom tohto chalanka predstavím. Jeho meno je Karim Benzema. Je to futbalista, ktorý hrá za španielsky veľkoklub Real Madrid, ktorý má prezývku biely balet. To bolo len na okraj, aby ste pochopili titulku. Jeho spoluhráčom je aj Ronaldo, ktorého ste mohli prednedávnom vidieť, ako mu jeho kamarát bukvárik natiera chrbát.

Karim a Riri sa prvýkrát stretli na minuloročných majstrovstvách sveta vo futbale, kde Riri tak oduševnene fandila, až jej vypadlo prsíčko.

Musím uznať, že Ririn manážer sa pri výbere jej partnera skutočne vyznamenal. Riri tvrdo pracuje na novom albume, tak si treba zabezpečiť promo prostredníctvom bulváru. Nakoľko sa Leo už stíha uhýbať bozkom od novej priateľky a Richie Akiva nebol mediálne známa tvár, tak Karim je tá najlepšia voľba. Karim je celosvetovo uznávaná kopačka a jeho meno pozná aj ktorýkoľvek futbalový fanúšik treťoligového tímu v Moldavsku. Toto romantické prepojenie bude fungovať skvele oboma smermi, kedže aj Realu by sa zišiel predať nejaký dres naviac. Ale aby som k nim nebol úplne nespravodlivý, možno sa majú úprimne radi. Každopádne si Florentino Pérez a Ririn manažér môžu ruky mädliť.

Podľa odtieňu rúžu tipujem, že fandí Ravens.

Aspoň bacuľka vzadu sa teší, že ich fotia.

Fakt mi treba. Rozmýšlam, že sa vrátim hodiť cik na keramiku.

Verný klubovým farbám aj v civile.

Nechcel by som byť v prítomnosti Karimovho kamaráta, keď sa vyzuje.

Zaskočený Karim dostal nemravný návrh od tmavého pána.

Baleťáci v akcii

Riri táto sa ti fakt podarila



Zaradené pod: Celebrity, Hudba, Kto s kým, Rihanna




Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
JANAKI
   17.6.2015 6:51
no Locco este ze si to vysvetlil, lebo JJ – kto kazdy vie, ze Riri je stetka? ja to teda neviem, a ak to viem, tak od nejakych odkundesov, co si vymyslaju, ako fakt mi hovno vieme kto s kym spi, keby som spala s kazdym, sktorym som bola vonku alebo na kave, tak fakt som prvotriedna stetka, ale to takto nemozu brat a jedna slecna ma tu istu skusenost ako ja, chlapi si bezne vymyslaju, ze spali s nejakymi zenami ale takych treba polutovat chudacikov zakomplexanych. ale inak musim sa vyjadrit k tomu karimovi / je to jeboš – prekotila by som ho ?? ?? ?? srandujem.
REAGOVAŤ
icon
:)))))))))))))))))))))))))))))))))
   15.6.2015 7:12
čo ste si zasadli na locca ?? náhodou frk so Schusterom bol dobrý možno aj on by sa na ňom zasmial :)))))) a žiaľ z niektorých žien to doslova srší, že si radi vrznú a Rihanna je jednou z nich tak si myslím, že bez vetra sa ani lístok nepohne a že tieto jej aférky vychádzajú z toho, že si proste s nimi chce nezáväzne za…..ť :))))))) a niekto z toho robí hneď vzťah..ale jej život musí byť super žiadna nuda :))))))))))))))))))))
REAGOVAŤ
icon
DAISY
   15.6.2015 5:01
mna by skor zaujimalo kto je ten jeho kamarat ?? vyzera velmi dobre
REAGOVAŤ
icon
LINDA
   14.6.2015 18:00
jaaaj MMM, vystižný komentár.To, že máte nejekú celevriťku radi, neznamená, že musíte brániť jej česť, ona z takýchto kačíc žije….
REAGOVAŤ
icon
MMM
   14.6.2015 10:46
Tu autor clanku nikdy nemusel nic vysvetlovat. Decka toto su pikosky. Stranka kde sa bez zabran pouziva slovo „cecky“.
REAGOVAŤ
icon
LOCCO
   14.6.2015 9:01
Tento clanok mal byt parodia na bulvar, zamerne som sa motal okolo klucoveho slova blizky zdroj. Toto slovo je naprosto klucove pre dohady a fabulovanie a vzdy sluzi ako ten najdolezitejsi faktor pre zhotovenie clanku. Ved ani ta pesnicka s nazvom Photographs nebola nahoda. Ale nevydalo, budem muset zacat pouzivat smajlikov. Riri tebe sa dodatocne opravedlnujem, ze som z teba urobil slapotu.
REAGOVAŤ
icon
LO-LA
   14.6.2015 7:46
Pozerám ten zoznam akože milencov a Leo ? Veď sa vysvetlilo že pálila za jeho kamarátom. Kkrem toho je on očividne na blonďaté modelky. Tých chcem povedať len tolko že stačí aby sa objavila v niekoho spoločnosti a je to ? Tiež jeden debilko tvrdí že som s ním spala a nie je to pravda a to nie som ani celebrita ??
REAGOVAŤ
icon
TOKAC
   14.6.2015 2:00
Locco je pan tak prr;) take vtipne pismenka som uz davno nenatrepal do mojho (ne)vedomia…palec hore za tvoje clanky…radost citat viac ako len koment…
REAGOVAŤ
icon
TEREZASAMUELA
   13.6.2015 22:42
no je uplne bezne nosit kvalitne kozene topanky bez ponoziek napr. v Taliansku a nemam pocit, ze by smrdeli viac ako slovenski sedlaci. btw locco – niekto cital clanok o Rudolfovi schusterovi a jeho chorobe v Nku a nechal sa volne inspirovat radoby vtipnymi metaforami?
REAGOVAŤ
icon
SANTEN
   13.6.2015 19:09
sunny silonkove ponozky asi nie ale mozno tzv. ťapky ?? fujtajbl to musel byt tlak, ked ich dal dole.
REAGOVAŤ
icon
JJ
   13.6.2015 15:39
Vsetci vedia, ze Rihanna je promiskuitna a trtka prvu ligu
REAGOVAŤ
icon
SUNNY
   13.6.2015 14:51
Karimov kamarát ma dostal.. a možno má silonkové ponožky..a keď nie, tak mu asi jedny pošlem.
REAGOVAŤ
icon
LO-LA
   13.6.2015 13:23
Song sa mi veľmi páči ale tiež nemám pocit že by ona mala nejaký dlhý zoznam
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   13.6.2015 12:53
trapny clanok… zoznam dlhsi ako zdravotná karta Rudolfa Schustera? nefabuluj locco, dobre? ved ju dlho nebolo s nikym vidat. inak fakt nechapem preco by nemala pravo si s niekym vyjst. nebolo to vtipne vobec
REAGOVAŤ
icon
LOCCO
   13.6.2015 12:49
REAGOVAŤ
icon
DANKAJANKA
   13.6.2015 12:48
mne sa tiez zda ze s nikym, akurat s drake-om urcite, inak asi nemala nikoho ani ziadne fotky nic
REAGOVAŤ
icon
LUCKAA
   13.6.2015 12:39
No neviem, rihanna praveze akoby stale s nikym nechodila okrem drba chrisa. Maximalne boli nrjale kacice ako leo ktore sa nepotvrdili
REAGOVAŤ
icon
THA ČO EŠTE DODAŤ ?
   13.6.2015 12:39
jaj, dobre som sa niekolkokrat zasmiala na clanku. este jedna kombinacia je mozna ked to s karimom nevyjde. riri preskoci na ronalda… este stale musim smiat s tych kozenych topanok bez ponosiek, kto vie ci si ich vobec vyzuje bez stiahnutej koze z paty
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk