Instagramové fotky celebrít

pridal L 3.5.2015 o 21:29


Čím sa kto pochválil, a kto nám čo ukázal na Instagrame v poslednom čase?

FKA Twigs

Darby Stanchfield, Michelle Trachtenberg, Emily Osment a Troian Bellisario

Chrissy Teigen, John Legend a Emily Ratajkowski

Lucy Hale

Miley Cyrus so sestrou Noah

Katka Perry v Disneylande v Tokiu

Jennifer Hudson

Elizabeth Banks

David Beckham

Demi Lovato

Adriana Lima

Chelsea Handler

Kendall Jenner nahá v bazéne… Fotku stihla zo svojho insta účtu už aj zmazať.

Ian Somerhalder & Nikki Reed na svadobnej ceste

Lindsay Lohan

James Franco

Lady Gaga

Jessica Alba oslávila narodky v kruhu rodiny

Kim Kardashian a Bruce Jenner

Khloe postla svoju konverzáciu so Scottom Disickom

 







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
NIN
   7.5.2015 16:10
Keby som v beznom zivote vyzerala aspon tak dobre, ako Adriana po cviceni, tak si piskam. A to ju ani bohviejak nemam rada. ?? A opravte ma, ale nie je Khloe ten mastodont? To je ta velka z nich troch, ne? Sak to je Disickova svagrina, ci? To je normalne pytat sa svagra, ci mozem postnut svoje cecky? Asi len v ich chorej rodine. Navyse uroven jej vyjadrovania je ozaj nemeratelne nizka.
REAGOVAŤ
icon
ME
   5.5.2015 8:56
david len starne a este falatok to prehnal s tetovanim, ale adriana ma male bezvyznamne plus, ze postla takuto, by som to necakala, nakolko jej nebolo dopriatuo prilis vysoke IQ, (ci prave preto postla?), ale zjavne to dokazuje, ze tiez je len clovek, ale nech sa snazim vsemozne, selfies jednoducho nezerem (jennifer hudson napr. – som nadherna pri ovoniavani kvetin? – wtf?)
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   4.5.2015 20:32
to tak vyzera David Beckham ked rano vstane ??? no, to by som sa ho dost bala :ooo
REAGOVAŤ
icon
ALTER_EGOŇ
   4.5.2015 13:20
khloe je asi super hlupa **** ako tak citam jej konverzaciu
REAGOVAŤ
icon
TINA
   4.5.2015 8:59
nie žeby beckham nebol sexy .. ale vždy keď na neho pozriem napadne ma slovo rakovina kože :/
REAGOVAŤ
icon
FLEGMA
   4.5.2015 8:03
Nina – prezentuje, ze ma novu kabelku? ??
REAGOVAŤ
icon
NINA
   4.5.2015 7:38
Vysvetli mi niekto pointu fotografie Chelsei Handler??:DDDD
REAGOVAŤ
icon
NÍZKYTLAK
   4.5.2015 5:33
Gaga ako priemerná cigánočka zo severovýchodu Slovenska…na ulici by som schovala mobil kebyže sa opýta koľko je hodín
REAGOVAŤ
icon
TALI
   3.5.2015 22:56
OMG!! Ad1 – miley nie je len jedna! Ad2 – čo to robia Jamesovi? Ad3 – gaga vyzerá ako upratovačka (sorry upratovačky, nič proti) Ad4 – khloe len chcela ukázať cecky a nevedela nájsť spôsob? Jessica ale príjemne normálna, rovnako ako zistenia, že aj anjelik Adriana vyzerá po cvičení rovnako retardovane ako ja ??
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk