Gigi a Zayn majú veľkú novinku

pridal WonderWoman 31.7.2016 o 21:30


cov

Kam posunuli svoj vzťah?

Tento mladý párik je spolu už 8 mesiacov a minulý mesiac sa stihli už aj rozísť. Rozchod však trval len pár dní a medzi nimi je vraj zase všetko v poriadku. Až tak veľmi, že Gigi sa k Zaynovi presťahovala.

Gigi je podľa Zayna super inteligentná baba a tak jej asi došlo, že ak majú spolu popri ich preplnených rozvrhoch tráviť čo najviac času, mali by žiť pod jednou strechou. A Zayn s tým nemohol nesúhlasiť. Nasťahoval si ju teda do svojho domu v Los Angeles a dokonca jej vraj dal povolenie prerobiť ho podľa jej predstáv. Blízky zdroj prezradil pre dnešné vydanie The Mirror, že Zayn momentálne veľmi intenzívne zháňa nábytok a obrazy, aby zútulnil ich spoločné hniezdočko lásky. Vraj si strážia každú spoločnú chvíľku a nedopustia, aby boli odlúčení dlhšie ako 10 dní, takže preto sa nakoniec rozhodli pre spoločné bývanie. Zayn tiež vidí, ako veľmi je tu Gigi vždy pre neho a sú do seba vášnivo zamilovaní. Nuž, som veľmi zvedavá, koľko im to vydrží a aký bude nakoniec dôvod ich rozchodu, lebo na rozdielne rozvrhy sa už nebudú môcť vyhovoriť.

1

„Čaute, ideme domov.“2

 

 







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
RIOT
   2.8.2016 11:33
8 mesiacov? no fakt „wow“…keď budú spolu 8 rokov potom nech sa ozvú :))
REAGOVAŤ
icon
KATUSH
   31.7.2016 22:14
Extrémne nesympatický pár .. Hodia sa k sebe ?? ??
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk