Ryan Gosling pre ES magazín

pridal WonderWoman 6.6.2016 o 21:59


c

Ách, náš sladký Ryan.

Ryan Gosling je čerstvý dvojnásobný otecko, no netreba zabúdať ani na fakt, že je to jeden z najsexy chlapov podľa nášho minuloročného rebríčku. Stačí si spomenúť na film The Notebook alebo Crazy, Stupid, Love, v ktorom ukazoval svoj six pack ako z photoshopu. Najnovšie ho už pár dní môžete vidieť v kinách vo filme The Nice Guys, kde spolu s Russellom Croweom vyšetrujú únos a vraždu pornohviezdy. Príbeh sa síce odohráva v sedemdesiatych rokoch, takže Ryanovi prilepili hnusný knírek, ale pod ním je to náš krásny Ryan. A vie aj veľmi pekne rozprávať o ženách, ako dokázal v rozhovore pre júnové vydanie ES magazínu.

… o ženách:

„Myslím si, že ženy sú lepšie ako muži. Sú silnejšie. Sú vyvinutejšie. Vždy som mal ženy radšej. Bol som vychovávaný mojou mamou a staršou sestrou. V mojom domácom prostredí sú teraz hlavne ženy. Sú lepšie ako my. Robia ma lepším.“

… o tom, že prestal fajčiť po natáčaní filmu The Nice Guys

„Zvykol som fajčiť, ale v tomto filme som sa prefajčil. Už nikdy nechcem žiadnu cigaretu! Je to naozaj najlepší spôsob, ako prestať fajčiť. Musíte dostať film, kde máte celý čas fajčiť, ale naozaj to veľmi odporúčam, ak chcete prestať.“

… o točení komédií:

„Na komédii je pekné to, že viete, že to funguje, keď je to vtipné. Pri dráme môžete sledovať ľudí v divadelných krídlach a neviete, či trpia s vami prostredníctvom vášho hrania, alebo sú len hlboko znudení. Kedysi dávno som šiel k psychoanalytikovi a ten mi predpísal recept v ktorom bolo napísané: rob komédiu.“

1

2

Ryan na premiére

6

7

8

Plagátiky k filmu The Nice Guys

3

4

 







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
KARKULKAXX
   8.6.2016 6:45
CHlpy a sosovice Evy Mendez ?? rehot ..mna dostal chlapec v Drive aj ked toho tam moc nenamluvil ??
REAGOVAŤ
icon
ARACHIDDKA
   7.6.2016 18:25
Angela som v tvojom teame, nikdy sa mi nepáčil a nikdy ani nebude a ja fakt neviem čo na ňom kto vidí?!
REAGOVAŤ
icon
KARA
   7.6.2016 16:24
Angela, nemozes sem toto napisat a nenechat kontakt na brata! ??
REAGOVAŤ
icon
ANGELA
   7.6.2016 16:17
To len mne sa zdá špatný a asexuálny? Asi preto, že vyzerá mi pripomína vlastného brata ??
REAGOVAŤ
icon
FRFLANA
   7.6.2016 15:07
ja som notebook nikdy nevidela, mne sa on zapacil v lars and the real girl
REAGOVAŤ
icon
APRILLOWA
   7.6.2016 15:04
Nádherne zmužnieva tento Ryan… ??
REAGOVAŤ
icon
GISELLE
   7.6.2016 14:17
myslim, ze vsetky zeny planety sa donho zamilovali ked zhliadli Notebook. Teda okrem mna.
REAGOVAŤ
icon
DENI
   7.6.2016 12:08
podobá sa mi na calvina harrisa…inak Ryana Gosslinga ani Calvina Harrisa nemusím
REAGOVAŤ
icon
KI
   7.6.2016 11:34
Film bol sklamaním,nehovorím,že bol vyslovene zlý,ale čakala som viac
REAGOVAŤ
icon
EMMA
   7.6.2016 6:29
Tento chlap má šmrnc. Ale výberom Evy Mendes si to u mňa posral ?? možnoje to tým že šošovice na ksichte ma neskutočne odpudzuju, a pri rozhovore s takouto osobou mi tam stále utekajú oči lol, asi podvedome hľadám chlp či z nej nevyrasta ?? kedy budú celebritné kreatúry z CFDA Awards? už sa teším.
REAGOVAŤ
icon
BABE
   7.6.2016 6:15
Ja som na tom bola a je to fakt zabavne ??
REAGOVAŤ
icon
ADRIA.
   7.6.2016 5:27
To musim vidiet!
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   6.6.2016 23:40
Na ten film chcem strašne ísť ale ani za boha nemám čas. Len dúfam, že sa mi ujde v kine lebo Ryan Gosling a Russell Crowe v jednom filme… Pre mňa malý splnený sen.
REAGOVAŤ
icon
1.
   6.6.2016 22:59
??
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk