Kde je Kylie?

pridal L 20.12.2017 o 13:33


 

Čo sa stalo s Kylie Jenner? Prečo sa už nepretŕča na verejnosti?

Vraj je to kvôli jej tehotenstvu a chcela si dať trochu pauzu. Teda aspoň tak to tvrdia zdroje z jej okolia pre magazín People: „Je to pre ňu veľmi vzrušujúce obdobie. Chce mať viac súkromia a robí všetko pre to, aby nebola centrom pozornosti. Cíti sa dobre, no jej telo sa mení. Nechce byť fotená. Momentálne chce viac súkromia. Má rodinu a priateľov, ktorí ju navštevujú, tak má spoločnosť. Je veľmi vzrušená a stále rozpráva o bábätku. Všetko chce odhaliť po svojom, no baví ju ako každého naťahuje.  Vie, že všetká pozornosť je na nej a jej tehotenskom bruchu, no pokiaľ nebude pripravená, tak nebude nič zdieľať. Kylie chce zmiznúť a na teraz nebyť na očiach verejnosti. Chce sa sústrediť na svoje zdravie a šťastie. Verejne nebude o tehotenstve hovoriť až pokiaľ neporodí. Nerobí žiadne verejné vystúpenia, nechodí na akcie, chcela si len dať 6 mesačnú pauzu.“

Kylie sa momentálne neprezentuje ani na sociálnych sieťach. Na Instagrame s hrdosťou robí len reklamu svojej kozmetike. Taktiež natáčania novej série KUWTK sa zúčastnila minimálne, nezúčastnila sa ani fotenia na rodinnú Vianočnú kartu. V októbri na natáčaní špeciálu na Vianoce v dome matere Kris sa nezúčastnila ani pri fotení rodinnej fotky.



Zaradené pod: Celebrity, Kylie Jenner, OMG!




Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
FFF
   22.12.2017 17:24
V preklade do slovenčiny… Je pribrata, nafúknutá a hanbí sa
REAGOVAŤ
icon
STANKA
   21.12.2017 10:32
Haha Anonym to vystihol :D, určite to je kvôli tomu, že nemôže ďalej pumpovať duck face…darmo teraz nemôže kadečo do seba dopĺňať, tak sa radšej neukazuje..neverím, že v tej prázdenej hlave by sa rozsvietilo zraru…
REAGOVAŤ
icon
NESPOKOJNA
   21.12.2017 6:13
teda a to som cakala, ze s bruskom sa bude pretrcat jedna radost, zvlastne no..
REAGOVAŤ
icon
MDFK
   20.12.2017 21:57
ona uz to tehotenstvo official potvrdila ? ?? som zaspala dobu? (ako je mi jasne ze je tehotna ale ci uz to aj ona konecne priznala)
REAGOVAŤ
icon
CISSY
   20.12.2017 19:43
poppy, skoro mi cvrklo ??
REAGOVAŤ
icon
POPPY
   20.12.2017 19:18
kim vyzera na tej fotke takmer naha…a moj rozum sa ide snazit pochopit to o kylinych verejnych vystupeniach /:-D ?? /,vsetky oci na mne-teda na bruchu etc…jzs,mala som pocit,ze ludia behaju v panike vonku a padaju akcie-netusila som,ze kvoli kylie ??
REAGOVAŤ
icon
VULGAR
   20.12.2017 19:15
loool, anonym podla mna udrel klinec po hlavičke.:D aj ja si myslím
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   20.12.2017 17:59
A možno preto, že ako tehotná si nemôže napichať pery a tak má zase svoje pôvodné ??
REAGOVAŤ
icon
KATKA
   20.12.2017 17:58
MNe teda nechyba ??
REAGOVAŤ
icon
CICAMICA
   20.12.2017 16:51
Sa nefoti,lebo stlstla tak,ze sa nevmesti do zaberu..ake jednoduchd
REAGOVAŤ
icon
VERCULKA
   20.12.2017 15:40
je spuchla a natekla, tehotenstvo robi svoje u prebotoxovanych zien, viz rolins, kidman, atd..
REAGOVAŤ
icon
IVA
   20.12.2017 15:04
Cele je to divne. Je divne ako s nami niektori ludia manipuluju bez nejakeho logickeho dovodu. Preco nas to vobec zaujima?
REAGOVAŤ
icon
TUTA
   20.12.2017 14:35
Iluminati ju idú naklonovat.
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   20.12.2017 14:21
A tehotná Khloe? Otrčila už niekde brucho? Na tej spoločnej fotke nevidno
REAGOVAŤ
icon
MALYSLONIK
   20.12.2017 14:09
Bla, bla, bla. Skrátka pribrala a hanbí sa.
REAGOVAŤ
icon
RED KITE
   20.12.2017 13:41
nejde mi nehejtnúť, tá vianočná fotka je odpad
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk