Slamená vdova Kristen |
pridal WonderWoman 5.11.2017 o 16:36
S kým teraz trávi svoj čas?
Kristen Stewart a Stella Maxwell spolu randia už skoro rok a za ten čas boli takmer nerozlučné. Ale Stella je teraz v Číne, kde sa pripravuje na tohtoročnú Victoria´s Secret Fashion Show a Kristen zostala sama v Los Angeles. Teda, sama zas úplne nie je. Mám totiž pocit, že Kristen samotu nemá veľmi v láske a potrebuje byť neustále v spoločnosti svojej lásky, alebo kamošiek. Piatok trávila s asistentkou Katy Perry – Tamrou Natisin, s ktorou v Los Feliz venčila Katynho psa. V utorok zas bola na baseballovom zápase so svojou kamoškou Emily Armstrong. Už aby bolo po prehliadke, nech nemusí Kristen tráviť všetok čas so svojimi lesbickými kamarátkami a môže sa naplno venovať svojej Stelle.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
|
![]() | 6.11.2017 22:23
Zaujimave,
|
![]() | 6.11.2017 21:48
Môžu sa ľudia takto dobrovoľne doriadiť a dogabať a zohaviť a… Však chápeme… Hrôza. Nechápem. Nikdy by som sa takto neopustila… Ani smeti by som nešla takto vyniesť… Fuj
|
![]() | 6.11.2017 16:34
a ja sa štafírujem kvôli sebe.Len aby ste vedeli…Ona je jak Bieber v tak trochu ženskom tele
|
![]() | 5.11.2017 21:57
Aj ja chcem byť lesba! Páči sa mi na nich,
|
![]() | 5.11.2017 19:16
skoda co so sebou porobila,
|
|