Bozk od princa

pridal WonderWoman 1.10.2017 o 21:58


Väčšinou to býva naopak.

Teda aspoň v rozprávkach. Tam krásna princezná pobozká žabu, tá sa následne premení na krásneho princa, zoberú sa a žijú šťastne až do smrti. V prípade Meghan Markle a princa Harryho to je tiež celkom rozprávkové, len bez tej žaby.

Sobotný večer trávila táto zamilovaná dvojica vo VIP lóži na záverčnej ceremónii Invictus hier. Hoci tam neboli sami a spoločnosť im robili priatelia a Meghanina mama Doria, neubránili sa vzájomným nežnostiam. A dokonca na verejnosti. O 2 mesiace to bude rok, odkedy sa prevalilo, že Meghan a Harry tvoria pár, no stále vyzerajú rovnako zamilovane. Niečo mi hovorí, že toto naozaj bude rozprávka so šťastným koncom.

 

 

 







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
ZUZANA
   3.10.2017 14:09
Stasny koniec?? asi nie. Skor iba stastne alebo stastnejsie pokracovanie :).
REAGOVAŤ
icon
EVES
   3.10.2017 4:46
To je tam s nimi Andrej Kusalik? ????
REAGOVAŤ
icon
CICAMICA
   2.10.2017 19:08
Uz teraz ju lutujem..zivot v zlatej klietke
REAGOVAŤ
icon
STANKA
   2.10.2017 18:17
Mne su ovela sympatickejsi ako Kate a Vilko,nic ani proti nim,ale takych dokonalych ich vykresluju az nedobre ?? Mimochodom neskutocnu charizmu ma tento Harry,ktory skaredym kacatkom bol ??
REAGOVAŤ
icon
BLUEBERRY
   2.10.2017 12:42
Ved ma postavu ako Charles, aj chodzu, podla mna. Diana bola zvlastna ale urcite by si neurobila decko s inym.
REAGOVAŤ
icon
ELLIE
   2.10.2017 11:53
Jeeej ?? zlatí sú Dúfam, že im to teda vydrží a že bude svadba..a presne tým že Harry je druhorodený tak na nich nebude taký tlak ako Willa s Kate ??
REAGOVAŤ
icon
PETY
   2.10.2017 9:29
mimo misu – tak tento nieje charlesov ani nahodou, geny su svina… neviem co ma to, len mi to tak teraz udrelo do oka ?? a ona je taky mix demi a morisetky
REAGOVAŤ
icon
KATKA
   2.10.2017 7:02
podoba sa na Demi Moore ??
REAGOVAŤ
icon
MIMI
   2.10.2017 6:45
Nemyslím si, že vydať sa do kráľovskej rodiny je práve výhra. Ale je pravda, že ak by sa tak stalo, tak stále na tom bude lepšie ako Kate.
REAGOVAŤ
icon
MICINKA
   2.10.2017 5:57
Zaujímavá kombinácia – mulatka a ryšavec. Som zvedavá ako budú vyzerať ich deti, teda ak budú mať deti.
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk