Barmanka Mila Kunis

pridal kara 16.7.2018 o 6:43


Mila zmenila profesiu.

Ale nie na stálo, iba tak na chvíľku. Hoci keď mám byť úprimná, aj keby ju zmenila na stálo, asi by mi veľmi nechýbala, keďže filmy, v ktorých sa objavuje, nie sú úplne môj šialok kávy. Na ten jej najnovší sa ale chystám. Vyzerá to síce tiež ako dobrá blbina, ale ako taká zábavná blbina. A komédie o tajných agentoch mám rada. Volá sa to The Spy Who Dumped Me a zahrala si tam po boku Kate McKinnon, ktorú možno poznáte zo Saturday Night Live.

V piatok zabila dve muchy jednou ranou – urobila reklamu Jim Beamu, s ktorým spolupracuje už od roku 2013, a zároveň sa aj pripomenula v médiách pred blížiacou sa premiérou. V New Yorku obsluhovala v bare počas baseballového zápasu, nalievala Jim Beam a miešala drinky. A celkom jej to ako barmanke pristalo. Spoločnosť jej robil aj pravnuk Jim Beama – Fred Noe, ktorý na ňu spieva ódy vždy, keď sa ho niekto opýta na ich spoluprácu.







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
01
icon
ELLIE
   17.7.2018 18:58
Ja sa tiež chystám na film, a presne kvôli Mile a Samovi ?? krásna je, to sa jej nedá uprieť ?? a tak milo trafená Aj ja mám jedno oko väčšie ako druhé ??
REAGOVAŤ
icon
N.
   17.7.2018 16:56
Tak ja sa na ten film chystám tiež, ale kvôli Samovi Heughanovi ??
REAGOVAŤ
icon
DANA
   17.7.2018 8:21
ja si pamätám, že hrala v Čiernej labuti, inak veru neviem, či som ju v nejakom filme videla (ani z tej labute si ju veľmi nepamätám) pekná žena s milým úsmevom, no žeby najkrajšia? hm, ale určite sa mi páči viac ako taká Candice
REAGOVAŤ
icon
SSS
   16.7.2018 21:15
Prirodzené krásna..sumerné črty a milý kukuc ale film s ňou som videla asi len jeden…
REAGOVAŤ
icon
LUCKAA
   16.7.2018 16:35
Podla mna tiez – je tu naaadherna, ale akasi je este chudsia v tvari ako zvycajne. A hlavne ta mimika ! nie ako niektore neprirodzene vybotoxovane herecky
REAGOVAŤ
icon
ALEX.12
   16.7.2018 15:49
Buldog v zenskom tele
REAGOVAŤ
icon
FOLLOW
   16.7.2018 15:24
Ona je taká pekná až sa mi chce plakať aký je život nespravodlivý ?? lucky bitch
REAGOVAŤ
icon
MENO
   16.7.2018 13:46
Je to kočka! Ja by som sa tiež ako žena za ňou otočila kebyže ju stretnem a si poviem. Wow tak ta je krásna.
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   16.7.2018 13:43
akoze..ja som ju vzdy mala za peknu, ale tu zrovna teda nic moc, tak len dviham obocie nad tymi komentami nadomnou…ale vlasy ma super
REAGOVAŤ
icon
MÚN
   16.7.2018 10:51
Samozrejme kvoli Kate si to pozrem velmi rada!
REAGOVAŤ
icon
RED KITE
   16.7.2018 10:30
veru Ashton to vychytal
REAGOVAŤ
icon
ZUZQA
   16.7.2018 10:22
Jedno oko väčšie a druhé menšie máme všetci.
REAGOVAŤ
icon
VIKI
   16.7.2018 10:13
Strasne pekna a sympaticka. Taky ten typ zenskej, co hned povazujem za kamosku, aj ked som ju v xivote nevidela ??????
REAGOVAŤ
icon
GOOD
   16.7.2018 10:06
možno sa zdá že jedno vačšie, druhé menšie lebo ich má strašne veľké a extrémne vypúlené.stále vyzerá ako ožratá, alebo prispatá. ináč je pekná
REAGOVAŤ
icon
ANONYM
   16.7.2018 10:01
Jedno ocko vacsie, druhe mensie
REAGOVAŤ
icon
EJSY
   16.7.2018 9:54
Mila je presne ukážka ako vyzerá krásny úsmev,ktorý ti navyše rozžiari tvár-presný opak Rose Leslie.. Aj vlasy jej takto veľmi seknú a modrá farba neskutočne..
REAGOVAŤ
icon
GOOD
   16.7.2018 9:51
bezkonkurenčne najnádhernejšia žena na svete )
REAGOVAŤ
icon
MALYSLONIK
   16.7.2018 9:28
Krásna žena. Skrátka toto je ženská, ktorá je veľmi zapamätateľná, a ak by išla oproti mne, hneď by mi udrela do očí.
REAGOVAŤ
icon
ROMAN
   16.7.2018 7:10
Jezissss ona je tak prekrasna do tvare vsetky holywoodske herecky strci do vrecka
REAGOVAŤ
01
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2025 redakcia@pikosky.sk