Koho brucho? |
Uhádnete? Názory na tehotenskú módu sú rôznorodé. Niekomu sa páčia vyslovene tehotenské veci a niektoré budúce maminy si kupujú také isté oblečenie, ako predtým, len o pár čísel väčšie. Asi sa ale väčšina z nás zhodne na tom, že nosiť večer von crop topy a odhaľovať tak kompletne hotel pre bábo nie je úplne to pravé orechové. Čo iné by sme však mohli čakať od bývalej striptérky? Amber Rose sa s tehotenskou módou neserie, nekupuje si ani tehotenské veci, ani väčšie bežné oblečenie. Proste si na seba natiahne svoj obľúbený čierny crop top a hybaj aj s otcom svojho druhého dieťaťa na koncert. Alexander Edwards je tolerantný chlap, takže neprotestoval a pekne svoju milú zobral zabaviť sa. No a čo, že je v druhom trimestri, aj ich budúci potomok si chce vypočuť kvalitnú hip hopovú muziku.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
![]() | 26.6.2019 16:28
Ved ked jej nic nie je,
|
![]() | 26.6.2019 8:56
keby to brucho aspoň vyzeralo.. minule bola v aquaparku baba asi v 7. mesiaci v polovičných plavkách sa spúšťala na tobogáne.. asi je to normálne keď sú obaja zdraví ?!
|
![]() | 25.6.2019 13:39
Moja kolegyňa nie je tehotná a vyzerá ako Amber z poslednej fotky – Ferdo mravec na cestách ?? A má úspech u určitých typoch chlapov… to nevymyslíš,
|
![]() | 25.6.2019 12:40
keby to ubohe dieta vedelo,
|
![]() | 24.6.2019 20:22
Och ja teda nosím šaty,
|
|